e-mail: biuro@academia-polonica.com.pl    tel: +48 609 704 897

Tłumaczenia asystujące

Wybierasz się zagranicę w celu rozpoznania rynku, nawiązania kontaktów? Masz spotkanie z zagranicznym kontrahentem? Czy wiesz, że wiele takich przedsięwzięć kończy się fiaskiem, nawet jeśli znasz język i potrafisz się nieźle porozumieć?

Przyczyną niepowodzeń jest zwykle brak znajomości kodu zachowań, a różnice są znaczne, nawet między krajami europejskimi, nie mówiąc już o krajach azjatyckich.

Rozwiążemy ten problem polecając tłumacza-asystenta, który zna kulturę Twojego przeszłego partnera, wie jakie obowiązują zwyczaje przy pierwszym kontakcie, jak je rozwijać i jak budować zaufanie. Twoje przedsięwzięcie będzie miało wszelkie szanse powodzenia, jeśli w podroży będzie Ci towarzyszyć tłumacz, który pomoże Ci w wielu sytuacjach, jakich nie jesteś w stanie przewidzieć, a któremu możesz zaufać, bo jest zobowiązany do zachowania tajemnicy rozmów.

Tłumacz asystujący może okazać się też nieodzowny podczas ważnych, oficjalnych spotkań z zagranicznymi parterami, a także podczas wewnętrznych zebrań, tzw. focusów, organizowanych dla międzynarodowej załogi. Założenie, że wszyscy jednakowo rozumieją język prowadzącego może okazać się zawodne i przynieść niemiłe niespodzianki. Obecność tłumacza może temu zapobiec.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc w sytuacji, gdy potrzebujesz asysty tłumacza. Skontaktuj się z nami, a polecimy Ci właściwą osobę. Profesjonalizm, rzetelność i dyskrecja tłumacza – to gwarancja udanego przedsięwzięcia.

LinkedIn
LinkedIn
Share
Polityka prywatności | Privacy policy | политика конфиденциальности

e-mail: biuro@academia-polonica.com.pl    tel: +48 609 704 897

2020 Wszystkie prawa zastrzeżone (C)