e-mail: biuro@academia-polonica.com.pl    tel: +48 609 704 897

Polski dla obcojęzycznych partnerów i współmałżonków

Program dla obcojęzycznych współmałżonków i partnerów – opracowany z myślą o obcojęzycznych współmałżonkach, by ułatwić „niememu partnerowi” wejście do kręgu rodziny i przyjaciół.. Program uwzględnia zarówno słownictwo związane z rutyną dnia codziennego, jak też sytuacje komunikacyjne – spotkania z rodziną, rozmowy towarzyskie, znajomość polskich norm obyczajowych i kulturowych wzorców zachowań. Na wyższych poziomach program zawiera informacje z zakresu historii, tradycji, obyczaju, gospodarki i kultury Polski.

Pomóż współmałżonkowi/-ce lub partnerowi właczyć się do rodzinyskontaktuj się z nami.

Program dla żon/mężów ekspatriantów

opracowany w celu ułatwienia życia w Polsce rodzinom biznesmenów, które szczególnie dotkliwie odczuwają dyskomfort zmiany miejsca zamieszkania. Podczas gdy biznesmeni mogą liczyć na pomoc asystentek, ich rodziny, a zwłaszcza żony, muszą radzić sobie same w obcym środowisku.

Program nastawiony jest na opanowanie języka tak w codziennych sytuacjach życiowych, jak też w sytuacjach zagrożenia, gdy trzeba wezwać pomoc lekarską, policję, straż pożarną lub mechanika.

Znajomość języka i warunków życia w Polsce nie tylko ułatwi im funkcjonowanie w nowym środowisku, ale stać się może zachętą do aktywnego poznawania kraju, w którym spędzą kilka lat, nawiązywania kontaktów towarzyskich, dzięki czemu przymusowy pobyt zagranicą może okazać się ciekawą przygodą pełną niezapomnianych przeżyć.

Jaki wpływ miałaby znajomość języka polskiego na komfort życia w Polsce dla Twojej małżonki (małżonka)podczas gdy Ty zajęty jesteś biznesem? Skontaktuj się z nami

LinkedIn
LinkedIn
Share
Polityka prywatności | Privacy policy | политика конфиденциальности

e-mail: biuro@academia-polonica.com.pl    tel: +48 609 704 897

2020 Wszystkie prawa zastrzeżone (C)